Cam Balkon Temizliği Nasıl Yapılır?

Cam balkon temizliği nasıl yapılır

Günümüzde ev hanımları temizliğe çok önem verir. Temizliği yapılacak olan yerlerden en önemlisi balkon camlarıdır. Yağmur yağışı, toz toprak gibi nedenler ile camlar kirlenir. Misafir geleceği zaman ya da rutin olarak camların temizliği yapılır.

Cam balkon sistemlerinin temizliğini yapmak çok kolaydır. Cam balkon sisteminin kanatları içe doğru katlayınız. Bu durumda cam kanatlarının dış yüzeyleri içeri dönmüş olur. Kolayca silebilirsiniz. Kanatlar katladıktan sonra da dış yüzeyleri çok kolay temizlemiş olursunuz. Camdan sarkmadan kolayca temizleyebilirsiniz. Cam silmek için çeşitli sıvı ilaçlar kullanabilirsiniz. Nano teknoloji cam silme sıvılarını kullanırsanız, camlarınız uzun süre temiz kalır. Cam silmek içinde cam bezi kullanınız. Camlarınız ter temiz olacaktır.

Cam balkon sistemi kullanıyorsanız, katlanır özelliği sayesinde aşağı sarkmadan rahatlıkla temizleyebilirsiniz. En önemli güvenliklerden biri de budur. Kesinlikle aşağı sarkmadan silersiniz.

Cam balkon sistemlerinde tamperli camlar kullanılır. Cam sil gibi sıvı ilaçlar kullanabilirsiniz. Temizlik sonrası diğer camlara göre şeffaf görüntüye sahip olursunuz. Diğer camlara göre daha büyük olduğu için albenisi yüksektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir